درباره کیان پلیمر آناهید

در سال 1392 در زمینی به مساحت 2 هکتار و فضای ساخته شده بالغ بر 6 هزار متر مربع که شامل 800 متر مربع کلین روم می باشد، در شهرک صنعتی شکوهیه قم فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی آغاز نموده است. گروه تولیدی کیان پلیمر آناهید با وسعت موجود توانسته است زیر ساخت های مدرن و مناسب برای تولید محصولات با کیفیت بالا و دارای استانداردهای بین المللی فراهم نماید.

کیان پلیمر آناهید با افتخار تولیدکننده محصولات جنسی، دستکش معاینه لاتکس، ژل سونوگرافی و انواع محصولات موبری می باشد. این شرکت دارای گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت بوده و تمامی محصولات فوق دارای پروانه ساخت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

هدف ما از تاسیس این شرکت، ارائه راه حل های نوآورانه و با کیفیت برای نیازهای آحاد جامعه است و اعتقاد داریم که هر فرصتی برای بهبود کیفیت زندگی افراد، ارزشمند است و ما به دنبال ایجاد تغییرات مثبت و برتری در صنعت خود هستیم.

از آنجایی که اعتماد مشتریان ارزش بالایی برای ما دارد، بر پایه اصول اخلاقی اقدام به تولید محصولات باکیفیتی می نماییم که نیازها و انتظارات مشتریان را برآورده سازد.

ماموریت گروه تولیدی کیان پلیمر آناهید، بالابردن کیفیت زندگی آحاد جامعه از طریق تامین سلامت و بهداشت زندگیشان است.

مجوزها

- پروانه ساخت ملزومات دارویی
- پروانه ساخت دارو
- پروانه ساخت آرایشی و بهداشتی
- پروانه ساخت تجهیزات پزشکی
- پروانه کاربرد علامت استاندارد برای دستکش معاینه
- پروانه کاربرد علامت استاندارد برای موبر
- جواز تاسیس
- پروانه بهره برداری از وزارت صمت

13

سال تجربه

گواهی‌های ما